Ανασκόπιση αγωνιστικής
- Κατηγορία ΑΘΛΗΤΙΚΑ
- Γράφτηκε από τον ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
- Για το πρωτάθλημα της Ά Κατηγορίας Ε.Π.Χ
-3 γκολ στο 2ο ημίχρονο
- Στο Δημοτικό Στάδιο Καλλικράτειας
Παρουσίασε τις καινούριες της φανέλες η ομάδα "Νίκη Πολυγύρου", εχθές Παρασκευή, στο καφέ "Triverius" στον Πολύγυρο.
-Μέχρι 31 Οκτωβρίου η μεταγραφική περίοδος
Το "μπαμ" έκανε ο Θερμαϊκός Πορταριάς με την μεταγραφή του Αλέξη Τσίγκα.
Στιγμιότυπα και φάσεις από τον αγώνα Μπάσκετ Β' Εθνικής μεταξύ των ομάδων Σ.Α. Στρατωνίου–Αίολος Αστακού, που έληξε με νίκη 65- 86 υπέρ του Αιόλου Αστακού
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α'-Β'-Γ' ΤΟΠΙΚΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
4η Αγωνιστική 1ος Γύρος
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 (2-3)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ (2-2)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (1-0)
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (0-2)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (0-0)
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ (2-1)
ΘΕΡΜΑϊΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ (1-0)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ (0-1)
Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
3η Αγωνιστική 1ος Γύρος
Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ (3-3)
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ (0-4)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ (4-1)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ (0-3)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ (1-1)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ (6-0)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ (5-2)
3η Αγωνιστική 1ος Γύρος
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ (4-5)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (0-6)
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ (3-1)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (0-0)
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (5-0)
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ (3-2)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ANAΒΟΛΗ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2η Αγωνιστική 1ος Γύρος
ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ (0-0)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ (9-0)
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ (1-2)
ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (6-1)
2η Αγωνιστική 1ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (5-2)
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ (3-0)
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛ/ΚΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (1-2)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (0-3)α.α.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ |
||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ |
Πολύγυρος 8 Οκτ. 2015 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ |
||
Σάββατο 10 Οκτ. 2015 Ώρα : 16:00 |
||
1 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΕΟΣΠ.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ |
2 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣΝ. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΙΣ. - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ |
3 |
ΔΟΞΑΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΝΑΙΑΣ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
4 |
ΧΟΛΟΜΩΝΤΑΞΙΑΡΧΗ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ |
5 |
ΕΛΠΙΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΟΥΡΑΣ - ΤΣΑΚΙΡΗ |
6 |
ΝΕΜΕΣΙΣΣΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΚΛΑΨΑΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ |
7 |
Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΒΑΒΔΟΥ |
ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΝ. |
8 |
ΗΡΑΚΛΗΣΝ. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ |
ΣΕΡΕΤΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ |
9 |
ΕΛΠΙΣΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ |
ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
10 |
ΑΣΤΕΡΑΣΒ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΑΓΓΙΔΗΣ |
11 |
ΑΙΑΣΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΣΣΤ. - ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ |
12 |
ΠΑΟΚΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΣΚΟΥΤΑΣΝ. - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΤΣΙΡΩΝΑΣ |
Κυριακή 11 Οκτ. 2015 Ώρα : 11:00 |
||
13 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΣΚΟΥΤΑΣΝ. - ΚΛΑΨΑΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΜ. |
14 |
ΧΟΛΟΜΩΝΡ.Π. - ΘΥΕΛΛΑΣΤΑΝΟΥ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΑΛ. - ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΛΑΣ |
15 |
ΟΛΥΝΘΟΣΟΛΥΝΘΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΣΚΟΥΤΑΣΦ. - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ |
16 |
ΚΥΠΡΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΟΞΑΚΑΛΥΒΩΝ |
ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ |
17 |
ΔΟΞΑΚΡΗΜΝΗΣ - ΠΑΟΚΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ - ΚΟΥΡΑΣ |
18 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΝΑΓ/ΣΗΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΝ. |
Κυριακή 11 Οκτ. 2015 Ώρα : 16:00 |
||
19 |
ΦΟΙΝΙΞΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΡΗΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ |
20 |
ΑΕΤΟΣΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
21 |
ΑΚΑΝΘΟΣΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΝΙΚΗΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΑΛ. - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ |
22 |
ΔΙΓΕΝΗΣΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΑΜ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣΦ. |
23 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΣΥΚΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ |
24 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
ΚΛΑΨΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣΝ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. |
25 |
ΑΣΤΗΡΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
26 |
ΑΕΤΟΣΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ |
27 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΝ. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΑΦΥΤΟΥ |
ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ |
28 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΚΡΗΝΗΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣΙΣ. - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ |
29 |
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΜΑΤΑΙΩΣΗ ( 0 - 3 α/α ) |
30 |
ΠΑΛΛΗΝΗΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΠΟΕΛΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΠΑΠΑΣΣΤ. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΤΣΙΡΩΝΑΣ |
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ |
||
Σάββατο 10 Οκτ. 2015 Ώρα : 11:00 |
||
1 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣΝ. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΣΥΚΙΑΣ |
ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ |
2 |
ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ |
3 |
ΦΟΙΝΙΞΝΙΚΗΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑΣΤΑΝΟΥ ( 13:00 ) |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ |
4 |
Π.ΟΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΛΠΙΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. |
5 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣΑΦΥΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΜΑΤΑΙΩΣΗ ( 0 - 3 α/α ) |
Κυριακή 11 Οκτ. 2015 Ώρα : 11:00 |
||
6 |
ΑΡΗΣΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΝΘΕΜΟΥΣΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ